..:: IX Festiwal Modelarski w Jaworznie ...

Statystyki

Podsumowanie
Liczba wszystkich modeli476
Liczba wystawionych modeli w kategoriach plastik303
Liczba wystawionych model w kategoriach karton173
Liczba modelarzy w grupach wiekowych
Młodzik46
Junior17
Senior82

Nagrody Specjalne

Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna - za najładniejszy model konkursu
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Grzegorz Stacherczak164 Kombajn ścianowy węglowy 710FM
Puchar Stowarzyszenia Lotników Polski Południowej - za najlepiej wykonany modelu samolotu Polskiej Konstrukcji
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Marek G±gulski12 PZL I-22 Iryda M93K
Puchar Globtrotera nagroda dla modelarza który pokonał największy dystans jad±c na nasz konkurs
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Łukasz Babczyński62 Hawker Hurricane Mk IIB
Nagroda Dyrektora ZSP Nr 3 "Za najlepiej wykonany model w kategorii budowle"
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Andrzej Klik170 PKiN
Memoriał im. Wiesława B±czkowskiego za najlepiej wykonany model kartonowy z wydawnictwa "Mały Modelarz"
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Michał Kołodziejczyk143 PZL ORLIK
Puchar ufundowany przez wydawnictwo ANSWER za najciekawszy model z wydawnictwa ANSWER
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Marek G±gulski13 LTV A-7E Corsair II
Nagroda od wydawnictwa GPM - za najlepiej wykonany model wydany w wydawnictwie GPM
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Kamil Harupa57 Sd.Kfz. 250/3 "Greif"
GRAND PRIX Wydawnictwa JSC
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Zdzisław Rusinowski61 Kr±żownik HMS "Sheffield" 1942
GRAND PRIX of Poland Model Show ARRANGERS
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Tomasz Burdyka7 Niemiecki niszczyciel czołgów - Jagdpanzer IV
Nagroda od wydwanictwa SZKUTNIK
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Paweł Baron80 JAPOŃSKI OKRĘT PODWODNY I-176
Nagroda dla najlepszego MŁODZIKA
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Emilia ŻmudaLatarnia Morska Jastarnia
Nagroda im. Karola Pniaka - za najlepiej wykonany model samolotu na którym latali, walczyli Polacy
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
GRZEGORZ SZYMANOWSKI138 PZL P.11c
Puchar "PER ASPERA AD ASTRA"
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Kamil Mańka229 Lancaster Mk.3
< /table>
Puchar za najlepszy model lotniczy w skali 1/72
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Michał Jagusiak84 Fokker E.V
Jaworek 2018
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Waldemar Szulc112 Cromwell Mk.IV
Sebastian Szary71 Final Steering Tests V2/A4
Jacek Nabiałek170 Toyota Supra
Wojciech Kołodziejczyk15 7TP
Andrzej Markowicz171 Amerigo Vespucci
Łukasz Babczyński63 M-35
Marek G±gulski11 Sopwith F.1 "Camel"
Grzegorz Stacherczak164 Kombajn ¶cianowy węglowy 710FM
Tomasz Burdyka7 Niemiecki niszczyciel czołgów - Jagdpanzer IV
Puchar IPMS Polska za najciekawszy model polskiej konstrukcji lub w polskich barwach
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Piotr Walek53 Albatros C III
Puchar KM Broń i Barwa dla młodego modelarza za zachwycaj±cy model w kategorii plastik
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Łukasz Sikora266 Kara¶
Dla najlepszego JUNIORA od Klubu Modelarskiego MIKAWO z Końskich
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Kamil Mańka228 Ju-88 A-4
Od firmy ARCHETYPON
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Adrian Wolnicki43 DIORAMA
Sebastian Szary71 Final Steering Tests V2/A4

Modele Plastikowe Senior

samoloty tłokowe do 1930 roku 1/72 i mniejsze (ST-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Michał Jagusiak84 Fokker E.V
2PIOTR KRYSTKOWSKI34 ALBATROS D V
3GRZEGORZ SZYMANOWSKI123 Phonix D. I
samoloty tłokowe po 1930 roku 1/72 i mniejsze (ST-3)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jerzy Ciupek192 Bf-109 G6
2PIOTR KRYSTKOWSKI12 PZL - 130 ORLIK
3Michał Jagusiak85 PZL P.11c Samolot por. Hieronima Dudwała
samoloty tłokowe do 1930 roku 1/48 i większe (ST-2)Standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Grzegorz Peroń248 Fokker E.II
samoloty tłokowe po 1930 roku 1/48 i większe (ST-4)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Wojciech Botwinski144 He 219 uhu
2Paweł Adamczyk89 TBF-1C Avenger
3Dariusz Pokorski9 CESSNA 172 SKYHAWK
samoloty odrzutowe 1/72 i mniejsze (SO-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Paweł Adamczyk91 F-8E Crusader
2Adrian Wolnicki37 LIM-2
3Paweł Adamczyk188 F-15E Strike Eagle
samoloty odrzutowe 1/48 i większe (SO-2)standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Adrian Wolnicki38 RQ-4
Sebastian Szary68 What if... "Black komet" - Me 163B-3
rakiety, SF wszystkie skale (R-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Sebastian Szary69 V-1 Family Fieseler Fi 103 / V-1, Fieseler Fi 103R/Re
2Sebastian Zwyrtek26 Y-Wing
3Wojciech Kołodziejczyk5 TIE Interceptor
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
¶migłowce 1/48 i większe (H-2)standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Jacek Jabłoński171 Wessex UH.5
pojazdy wojskowe kołowe 1/72 i mniejsze (PK-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jacek Jabłoński173 Diamond T 972 Dump Truck
2Marcin Jarosz58 Opel Blitz
3Wojciech Kołodziejczyk31 Polski Fiat 508/III
pojazdy wojskowe kołowe 1/48 (PK-2)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jacek Jabłoński176 Nash-Quad
2Waldemar Szulc111 Su i 76
3Waldemar Szulc106 M8 Light Armored Car Greyhound
pojazdy wojskowe kołowe 1/35 i większe (PK-3)Standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jacek Jabłoński178 Scammell SV2S
2Łukasz B±k220 DUKW Iwo Jima
3Grzegorz Szklarczyk290 Marmon Herrington
pojazdy g±sienicowe 1/72 i mniejsze (PG-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Wojciech Kołodziejczyk15 7TP
2Jacek Jabłoński182 ChT2 S-65 Staliniec
3Grzegorz Szklarczyk291 Panzer IV wrak
pojazdy wojskowe g±sienicowe1/48 (PG-2)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Wojciech Kołodziejczyk32 M4A2 Sherman
2Waldemar Szulc112 Cromwell Mk.IV
3Michał Jagusiak77 M4 Sherman
pojazdy wojskowe g±sienicowe1/35 i większe (PG-3)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Mateusz Dziwisz4 Mark I Female
2Robert Burski218 Sherman M4A3E8 Jumbo
3Piotr Walek51 T-55 Enigma
pojazdy wojskowe pół-g±sienicowe wszystkie skale (PG-4)standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Wojciech Kołodziejczyk48 Sd Kfz. 251
artyleria wszystkie skale (A-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Adrian Wolnicki41 SKODA 100mm
2Andrzej Domański100 280 mm IJA howitzer
3Jacek Jabłoński183 Morser Karl
dioramy (D-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Sebastian Szary71 Final Steering Tests V2/A4
2Jarosław Dryszcz264 Zaprzęg
3Waldemar Szulc113 Zasadzka
winety (W-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jacek Jabłoński185 Afryka 1942
2Waldemar Szulc114 KV and me
3Radosław Otorowski243 Kuchnia polowa
figurki 1/35 i mniejsze (F-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Andrzej Domański96 Natalia Kowszowa - snajper 528 pułku
2Grzegorz Szklarczyk293 Wartownik Westerplatte
3Jakub Tarasin146 Little Green Man
figurki 1/32 i większe (F-2)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Andrzej Domański97 Razwiedczik
2Wojciech Botwinski143 Templariusz
3Wojciech Borecki167 Wiking
popiersia, wszystkie skale (F-3)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Agata Gembala281 Krzyżowiec
2Paweł Szkopek119 Najemnik
3Andrzej Domański98 1812
pojazdy cywilne 1/35 - 1/24 (PC-2)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Jacek Nabiałek170 Toyota Supra
2Dariusz Pokorski11 Dremel Grand-Prix Model Toyota TF102 Spyker MF1 Team
3Paweł Król279 Toyota Corolla WRC T.Kuchar, M.Szczepaniak Rajd Polski 2001
pojazdy ciężarowe cywilne 1/24 i mniejsze (PCC-1)Standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Wojciech Botwinski145 Rocket
Jacek Jabłoński186 SS-100
motocykle wszystkie skale (M-1)standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Andrzej Domański99 Zundapp KS-750
vintage (V-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Tomasz Iskrzycki93 Ki-61 Hien
2Grzegorz Szklarczyk294 Ju-52
3GRZEGORZ SZYMANOWSKI132 Stearman/Boeing Kaydett
figurki, pojazdy Fantazy (F-5)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Grzegorz Tomaszewski64 White Butcher
2Andrzej Domański102 Centaur
3Grzegorz Peroń250 Night Sentinel
figurki, pojazdy SF (F-4)standard
WyróżnienieImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Andrzej Domański101 Day Off
Okręty wszystkie skale (O-1)standard
MiejsceImię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
1Wojciech Botwinski141 U-96
2Wojciech Kołodziejczyk18 ORP Krakowiak
3Kamil Harupa118 U-boot IXc U-511

Modele kartonowe Senior

samoloty tłokowe jednosilnikowe do 1930 roku 1/33 (ST-1)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Tomasz Plewa131 Morane Saulinier L
samoloty tłokowe jednosilnikowe po 1930 roku 1/33 (ST-2)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Leszek Góra135 ŁA 5
Paweł Kozłowski104 PZL P 1
Krzysztof Seweryn18 B 25 Mitchell
samoloty odrzutowe 1/33 (SO-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Marek G±gulski13 LTV A-7E Corsair II
Krzysztof Rajski21 Mig-15
Leszek Góra149 Aero L-29 Delfin
szybowce wszystkie skale (SC-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Tadeusz Duda68 Grunau Baby II B
Edward Capała58 Kaman k-max
¶migłowce wszystkie skale (H-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Sylwester Kluczny123 Gagarin Rakieta
pojazdy kołowe wojskowe wszystkie skale (PK-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Piotr Smoła67 Ursus wz. 29
Paweł Kozłowski106 Panhard AMD 178
pojazdy kołowe cywilne wszystkie skale (PK-2)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Krzysztof Rajski9 Star 20 W14
Dariusz Furtak51 Komatsu 830 E-AC
pojazdy g±sienicowe wszystkie skale (PG-1)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Piotr Grzywa138 Tiger I
Aleksandr Nikitin154 KV-122
Kamil Harupa57 Sd.Kfz. 250/3 "Greif"
artyleria wszystkie skale (A-1)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Michał Mierzwa148 Armata 75mm
Maciej ¦wierz152 Oktawa XVIIw
koleje i pojazdy szynowe 1/45 (PS-2)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Zdzisław Rusinowski28 Tkp30 -polski tendrzak przemysłowy
Marcin Jakubiec52 Cysterna Halle
Tadeusz Duda70 Pług od¶nieżny
koleje i pojazdy szynowe 1/25 i większe (PS-3)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Michał Mierzwa147 Lokomotywa Siemens Halske
Maciej Herbut157 Bn-2T
Piotr Smoła66 Kolzam WM-10
statki wszystkie skale (SM-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Zdzisław Rusinowski60 mv BUTE -prom pasażersko samochodowy z "Remontowa SA"
okręty wszystkie skale (O-1)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Andrzej Markowicz171 Amerigo Vespucci
Zbyszko Chochlik25 kr±żownik "Aurora"
okręty podwodne wszystkie skale (O-2)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Łukasz Fuczek122 USS Greenville
Łukasz Babczyński63 M-35
Paweł Baron80 JAPOŃSKI OKRĘT PODWODNY I-176
budowle (B-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Zbyszko Chochlik26 katedra Notre Dame w Reims
Leszek Góra85 Ko¶ciół Jana Chrzciciela w Krpy
Andrzej Klik170 PKiN
figurki (F-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Krzysztof Rajski10 Rycerze Turniejowi
makiety (M-1)standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Krzysztof Seweryn17 STAR WARS -Hoth Battle
Zdzisław Rusinowski59 Wieża ci¶nień Trzebieszowice -diorama
Paweł Kozłowski105 ¦migłowce Flettner na wierzy startowej
Vintage (V-1)Standard
Imię i NazwiskoNr i Nazwa Modelu
Michał Kołodziejczyk141 Karawela Nina



W tym roku sponsoruj± nas:















































































Copyright by Festiwal Modelarski Jaworzno 2018 | Wykonanie: Geralt

stat4u